Програма лояльності

Щоб працювати з нами Вам було ще приємніше, ми пропонуємо ПАРТНЕРСЬКУ ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ

Головні ПЕРЕВАГИ для Вас:

Чому Бюро, а не приватний перекладач?

Ми офіційно зареєстрована юридична фірма, яка пройшла тривалий шлях, борючись з конкурентами за своїх постійних клієнтів, і ми цінуємо свою репутацію. Для нас неприпустимо зривати обумовлені терміни здачі замовлення або робити помилки в перекладі. Нас ніколи не цікавили «швидкі гроші». Така тактика не дозволила б нам стати тими, ким ми зараз є - авторитетним бюро перекладів, якому довіряють клієнти.

Для довгострокової співпраці - персональний менеджер.

Для того, щоб Вам не довелося кожен раз пояснювати свою «ситуацію», за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який контролює всі справи замовника протягом усього періоду співпраці. Це дозволяє Вам економити час, а нам - ефективніше виконувати замовлення. Безумовно, Ви завжди можете за власним бажанням вибрати будь-кого з наших менеджерів в якості персонального.

Ви можете отримати ПОВНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ в одному місці.

Ми надаємо дуже різноманітний і, мабуть, один з найбільших перелік послуг. До того ж, ми завжди готові до нових викликів, і, якщо Ваше замовлення складне, ми все одно готові його виконати на найвищому рівні. Ми налаштовані знаходити зручне рішення для Вас, а не відмовляти.

Не словом, а ділом! Тестовий переклад, для того, щоб «один раз побачити»!

Щоб переконатися в якості наших послуг, ми зробимо для Вас тестовий переклад абсолютно безкоштовно і гарантуємо, що Вашим основним замовленням буде займатися саме той перекладач, який Вам сподобався.

Переклад в найкоротший термін? Не біда!

Ми робимо переклад стандартних документів в день отримання замовлення. При цьому ціна не підвищується. Це правило діє на постійній основі, незалежно від рівня завантаження Бюро перекладів.

Експертна перевірка перекладів інших агентств.

Якщо у вас є переклад від іншого бюро, але Ви сумніваєтеся в його якості, ми легко виконаємо перевірку і редакцію в найкоротший термін.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ І ЦІНУЮТЬ?

  • У нас лояльні ціни на всі послуги.
  • Прийом замовлень 24/7, в зручний для Вас час.
  • Виконуємо переклади технічних документів і креслень, зберігаючи їх оригінальний зовнішній вигляд.
  • Виконуємо переклади будь-яких юридичних документів, технічних інструкцій, документів медичної тематики (для Вас працюють перекладачі з профільною медичною і технічною освітою).
  • Організовуємо усні та синхронні переклади, допомагаємо в організації, надамо все необхідне обладнання, розміщення і трансфер.
  • Документи специфічної тематики перекладаються носіями мов, що гарантує повну адаптацію перекладу для тієї країни, для якої він готується.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

Телефони:

+38 (044) 338-0818
+38 (067) 931-58-66
+38 (093) 966-17-41
+38 (050) 398-3808 (в неробочий час, 23:00)

Email: translate@dv-tour.com.ua

 

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 1