Чому апостиль ставлять на окремому аркуші?

Почему апостиль ставят на отдельном листе?

Що таке апостилювання?

Апостилювання - це спеціальна процедура, яка спрощує консульську легалізацію документів для зарубіжних країн, які підписали Гаазьку конвенцію 1961 року.

По суті, апостиль це штамп квадратної форми, який обов'язково повинен збігатися з формою, затвердженою в Конвенції. Зразок ви можете бачити на фото.

Апостиль можливо заповнювати на мовах Конвенції - це англійська або французька, або офіційною мовою країни, яка його ставить. А ось заголовок апостиля повинен бути написаний французькою.

У країн можуть бути різні варіанти проставлення апостиля: штампи, сургучна печатка, різні кільця і ​​скоби (у випадку з окремим листом), стікери і т.д.

Конвенція передбачає проставлення апостиля як на самому документі (на звороті), так і на окремому аркуші, який потім скріплюють з документом (наприклад, якщо документ пластиковий і немає технічної можливості ставити на нього штамп).

У всіх нюансах складної процедури апостилювання вам допоможуть розібратися наші співробітники. Звертайтеся в бюро перекладів «Дольчє Віта» - бережіть свій час для рідних і близьких, а ми все зробимо за вас.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 2