Апостиль на довідці про несудимість

Кто ставит апостиль на справку о несудимости?

Коли потрібна довідка про несудимість за кордоном?

Дуже часто при будь-якій офіційній взаємодії із зарубіжними країнами (при вступі на навчання, оформленні посвідки на проживання або на громадянство, працевлаштуванні за кордоном) обов'язково вимагають довідку про відсутність судимості. Вона є важливим доказом вашої благонадійності. Багато документів, що діють на території України, в тому числі і ця довідка, не матимуть юридичної дії в іншій країні без попередньої легалізації. Для більшості країн - це спрощена процедура, яка називається апостилюванням.

Але, в першу чергу, слід отримати саму довідку. Для цього потрібно звернутися з особистою заявою, при наявності ідентифікаційного коду та паспорта, в Департамент інформаційних технологій при МВС України. Крім цього, можна звертатися за місцем проживання до відділу або управління інформаційних технологій.

Якщо ще є час, можна почекати безкоштовну довідку, яка робиться близько місяця. В іншому випадку, є можливість прискорити процес, замовивши термінову довідку про несудимість.

Отримавши її на руки, вам потрібно проставити на ній апостиль. Зробити це можна в Міністерстві Закордонних Справ України в м Київ. Готуйтеся до того, що це може забрати у вас не один день.

Компанія «Дольчє Віта» пропонує вам свою допомогу в легалізації документів. Вам не знадобитися стояти в черзі або бігати по місту в пошуках потрібної установи. Наш багаторічний досвід тепер сам працює на нас. В результаті, ви отримуєте тільки якісні послуги!

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 2