Де проставляють апостиль на свідоцтво про народження?

Свідоцтво про народження стає у нас другорядним документом з моменту видачі особі громадянського паспорта. Але за кордоном воно вважається важливим, незважаючи на вік власника.

Навіщо цей документ потрібен за кордоном?

По-перше, свідоцтво про народження вважають там посвідченням особи. Тому, воно знадобиться, наприклад, коли ви хочете отримати ПМЖ або громадянство за кордоном, відкрити там бізнес і т.д.

Крім того, що вам потрібно пред'являти цей документ, вам ще й доведеться його узаконити одним з двох способів: апостиль або консульська легалізація. Це робиться для того, щоб у приймаючої сторони були докази дійсності і оригінальності і вашого свідоцтва про народження.

Все таки, найпоширенішим спосіб легалізації - апостилювання. Поставити апостиль на свідоцтво про народження можна в Міністерстві юстиції України. Для цього потрібно звертатися безпосередньо до головного відділення цього органу в Києві. Або ж, можна поставити електронний апостиль, звернувшись до місцевого РАГСу, але ця процедура до цих пір не дуже налагоджена, і можуть виникнути затримки.

Щоб уникнути зайвої тяганини і нервування, приходьте до нас. У компанії «Дольчє Віта» знають, як правильно і швидко організувати апостилювання. Ми цінуємо нашу репутацію і не женемося за вигодою, тому у нас надійно і доступно можна отримає найрізноманітніші послуги, пов'язані з легалізацією документів, їх перекладом, нотаріальним посвідченням та ін. «Дольчє Віта» робить все, щоб ви залишалися задоволені.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 1