Де проставляють апостиль на свідоцтво про розлучення?

Навіть з таким неприємним документом, як свідоцтво про розлучення, багатьом з нас доводиться стикатися в різних життєвих ситуаціях, як у себе на батьківщині, так і за кордоном.

Навіщо цей папір потрібен за кордоном?

Наприклад, коли ви хочете укласти новий шлюб з іноземцем або іноземкою, хочете отримати ПМЖ або громадянство, а також в ряді інших випадків.

Крім того, що вам необхідно пред'являти цей документ, вам ще й доведеться його узаконити одним з двох способів: апостиль або консульська легалізація. Це робиться для того, щоб у приймаючої сторони були докази дійсності і оригінальності і вашого свідоцтва про розлучення.

Все таки, найпоширений спосіб легалізації це -  апостилювання. Поставити апостиль на свідоцтво про розлучення можна в Міністерстві юстиції України. Для цього потрібно звертатися безпосередньо до головного відділення цього відомства, в Києві. Або ж, можна поставити електронний апостиль, звернувшись до місцевого ЗАГС, але ця процедура до цих пір не дуже налагоджена, і можуть виникнути затримки.

Щоб уникнути зайвої тяганини і нервування, приходьте до нас. У компанії «Дольче Віта» знають, як правильно швидко організувати апостилювання. Ми цінуємо нашу репутацію і не женемося за вигодою, тому у нас надійно і доступно можна отримає найрізноманітніші послуги, пов'язані з легалізацією документів, їх перекладом, нотаріальним посвідченням та ін. «Дольче Віта» робить все, щоб ви залишалися задоволені.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 1