Що робити, якщо втрачено свідоцтво про народження?

Втрата особистих документів - це вкрай неприємна подія в житті будь-якої людини. Причиною цього можуть бути різні обставини, наприклад, неуважність власника або, навіть, крадіжка. У будь-якому випадку, слід негайно витребувати новий документ. Втрата свідоцтва про народження дорослої людини не здається нам такою вже великою проблемою, тому що, після отримання паспорта ми рідко до нього звертаємося. Але за кордоном свідоцтво про народження має набагато більшу юридичну вагу. Там його вважають посвідченням особи.

Втрачено свідотство про народження

При переїзді, видачі віз, одруженні або працевлаштуванні за кордоном, нерідко вимагають цей документ. Таким чином, якщо виникла необхідність відновлення свідоцтва про народження, вам не обійтися без відвідування різних державних установ. Може бути, доведеться навіть їхати в інший населений пункт. Ясна річ, від вас буде потрібно немало сил і турбот.

Найпростіше, в разі витребування нового свідоцтва про народження, звертатися до фахівців. У компанії «Дольчє Віта» ви можете замовити таку послугу.

Більш того, витребування документа знадобитися не тільки в разі втрати, але також і в разі апостилювання, коли:

a) ваш документ старого зразка;

б) ваш документ заламінований;

в) ваш документ вже має штамп консульської легалізації.

Компанія «Дольчє Віта» пропонує послуги апостилювання, легалізації, перекладів, нотаріального завірення та, звичайно ж, відновлення всіх видів документів. З нами ви легко позбавитеся від паперової тяганини, яка супроводжує будь-який бюрократичний процес. Приходьте до нас і економте свій час і гроші.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 1