Що робити, якщо втрачено свідоцтво про шлюб?

У житті трапляються різні неприємності. Дуже часто доводиться чути від людей про втрату будь-яких документів. Це, звісно, досить неприємна подія, тим більше, якщо втрата виявляється в найневідповідніший момент. У цій статті ми розглянемо, які слід вживати дії, якщо ви втратили свідоцтво про шлюб.

Дії при втраті свідоцтва на шлюб

Свідоцтво про шлюб - документ не останньої важливості. Його часто вимагають пред'явити в межах рідної країни, а якщо вам потрібно переїхати в іншу країну, або відкрити там бізнес, то без цього документа не обійтися. Пам'ятайте, що терміни на відновлення документів можуть бути обмежені, тому потрібно відразу ж, після виявлення втрати, звернутися до відповідних органів.

Ви можете самостійно зайнятися відновленням свідоцтва про шлюб або звернеться до професіоналів. У другому випадку все відбувається навіть без вашого особистої присутності.

Більш того, існують ситуації, коли нове свідоцтво про шлюб необхідно витребувати, навіть без втрати документа:

1. При оформленні апостиля приймають тільки нові, незаламіновані зразки свідоцтв.

2. При апостилюванні, якщо на документі вже стоїть штамп консульської легалізації.

Звернувшись в компанію "Дольчє Віта", ви заощадите багато часу і нервів. Все, що потрібно-підписана довіреність на нашого співробітника, який якісно проконтролює весь процес. Таким чином, витребування нового свідоцтва про шлюб пройде швидко і безпроблемно.

Якщо ви втратили свідоцтво про шлюб - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Ми завжди відповідально і серйозно ставимося до своєї роботи.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 1