Апостиль на рішення суду.

Наші співробітники мають колосальний досвід роботи з найрізноманітнішими документами, тому, ми з упевненістю можемо констатувати, що апостилювання рішення суду вважається дуже складною процедурою, так як, в першу чергу, жорсткі вимоги виставляються безпосередньо по відношенню до документа.

Хто ставить апостиль на  рішення суду?

Апостиль на рішення суду проставляють в Міністерстві Юстиції України на оригінальний документ, який вам надали в органі суду. Важливо розуміти, що ваш оригінал - це, по суті, теж завірена копія основного документа, що зберігається в судовому архіві.

Процедура апостилювання даного документа передбачає перевірку його справжності, а також справжності печаток і підписів на ньому. Міністерство Юстиції дуже часто повертає документ через невідповідність стандартам деяких його частин, наприклад, підписи, печатки, ПІБ та ін.

Наприклад, коли підпис судді не збігається зі зразком, який знаходиться в Міністерстві, або такий зразок відсутній зовсім, що не дозволяє визначити справжність підпису. Схожі ситуації бувають і з печатками. Документу, на якому стоїть підпис заступника судді, теж відмовляють в проставленні апостиля.

Співробітники компанії «Дольчє Віта» знають, як швидко і правильно поставити апостиль на рішення суду. Ми відразу бачимо, відповідає документ стандартам чи ні, і якісно вирішуємо всі проблеми.

Компанія «Дольчє Віта» вже досить давно знаходиться на ринку України, тому ви можете не сумніватися в нашій репутації та якості надаваних нами послуг. Звертайтеся в «Дольчє Віта» - цінуєте свій час.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 1